Imprimanta etichete Zebra ZD620t ZD62143-T2EL02EZ
10.119,23 lei incl. TVA
Zebra ZD620t ZD62143-T2EL02EZ – imprimantă de etichete, transfer termic, 12 puncte/mm (300 dpi), lățime suport (max.): 118 mm, lățime tipărire (max.): 108 mm, diametru rola (max.): 127 mm, viteză (max.): 152 mm/s, USB, RS232, Ethernet, WiFi, Bluetooth, EPLII, ZPLII, XML, RAM: 256 MB, Bliț: 512 MB, Cutter, senzor mobil, ceas în timp real, afișaj LCD, senzor marcaj negru, senzor gap, incl.: cablu (USB), unitate de alimentare, cablu de alimentare (conexiune: UE, Marea Britanie)
Zebra ZD620, Transfer termic, Display LCD, 300 dpi, Cutter, USB, Serial, Ethernet, WiFi, Bluetooth
Specificații tehnice:
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Model | Zebra ZD620t ZD62143-T2EL02EZ |
| Tehnologie de imprimare | Transfer termic (Thermal Transfer) |
| Rezoluție | 300 dpi (12 puncte/mm) |
| Lățime maximă suport | 118 mm |
| Lățime maximă imprimare | 108 mm |
| Diametru maxim rolă | 127 mm |
| Viteză maximă imprimare | 152 mm/s |
| Conectivitate | USB, RS232, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Limbaje suportate | EPLII, ZPLII, XML |
| Memorie | 256 MB RAM, 512 MB Flash |
| Funcții integrate | Cutter, senzor mobil, senzor gap, senzor marcaj negru, ceas în timp real |
| Afișaj | LCD color intuitiv |
| Accesorii incluse | Cablu USB, unitate alimentare, cablu de alimentare (EU & UK) |
https://www.youtube.com/watch?v=Uz_QUyyAzlg
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.









Reviews
There are no reviews yet.